Movies
Ratings
128
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 5.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 2.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 1.5
Resident EvilRated ★ 1.5
Van HelsingRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 1.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 1.0
My Scary GirlRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 2.5
The TerminatorRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 5.0
SaltRated ★ 4.5
X-MenRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 3.5
ArahanRated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0