Movies
Ratings
591
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
Good TimeRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Coffee and CigarettesRated ★ 4.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.5
PatersonRated ★ 5.0
AnujaRated ★ 5.0
Bloody TieRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
Chicken RunRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.0
Oki's MovieRated ★ 4.0
On the LineRated ★ 2.5
BeatsRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
Enter the VoidRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.0