Titles you rated
FameRated ★ 4.5
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
Spirits' HomecomingRated ★ 1.5
MaleficentRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
My Wife Got MarriedRated ★ 2.0
The PriestsRated ★ 5.0