Titles you rated
Ode to My FatherRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The UntouchablesRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 2.0
Rain ManRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Final Destination 2Rated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 1.5
Django UnchainedRated ★ 3.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 2.0
The Legend of 1900Rated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
BraveheartRated ★ 2.5
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Coach CarterRated ★ 4.5
The Italian JobRated ★ 3.0
BigRated ★ 2.5