Titles you rated
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 2.5
Empress KiRated ★ 2.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Angry MomRated ★ 1.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 2.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 2.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 2.5
DoctorsRated ★ 2.0
Mrs. CopRated ★ 3.0
Three Meals a Day: Jeongseon VillageRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
SignalRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.0