Titles you rated
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
RoboCop 2Rated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Wrath of the TitansRated ★ 2.0
Total RecallRated ★ 2.0
The MummyRated ★ 4.0
The Three MusketeersRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 2.0
Architecture 101Rated ★ 2.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Blood DiamondRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
WindtalkersRated ★ 3.0