Series
Ratings
122
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
My Only OneRated ★ 4.5
MistyRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 3.0
Spring DayRated ★ 5.0
Cunning Single LadyRated ★ 4.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.5
Myung Wol the SpyRated ★ 4.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 4.0