Movies
Ratings
114
The Garden of WordsRated ★ 2.5
A Cure for WellnessRated ★ 0.5
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
WaterboysRated ★ 3.0- DUMB WAYS TO DIERated ★ 3.0
LavaRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.5
A DayRated ★ 3.5
Frozen FeverRated ★ 4.0
PapermanRated ★ 5.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
NanaRated ★ 3.0
Gintama: The Final Chapter - Be Forever YorozuyaRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of ShamballaRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0