Titles you rated
Real SteelRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
Dear JohnRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 4.0
Premium RushRated ★ 5.0
One DayRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.0
BeginnersRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 5.0
Nobody KnowsRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.0
FrequencyRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0