Titles you rated
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5
HomelandRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.0
Homeland Season 1Rated ★ 3.5
The West WingRated ★ 4.5
The West WingRated ★ 4.5
The West WingRated ★ 4.5
The West WingRated ★ 4.5
The West WingRated ★ 4.5
The West WingRated ★ 4.5- Battle of TonguesRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Delicious GuysRated ★ 2.5- Battle Fairy YukikazeRated ★ 3.0