Titles you rated
QuickRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 5.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'HooleRated ★ 4.0
EpicRated ★ 3.0
The CroodsRated ★ 5.0
JumperRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.0