Titles you rated
Captain PhillipsRated ★ 5.0
Cube²: HypercubeRated ★ 5.0
Infernal Affairs IIRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Clear and Present DangerRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
SawRated ★ 4.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0- SinglesRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 5.0
MossRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.0