Series
Ratings
17
Couple or TroubleRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Lucky RomanceRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0