Titles you rated
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5- GintamaRated ★ 4.5
Testimony of NRated ★ 4.5
LIAR GAMERated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Your Turn To KillRated ★ 4.0
Sharp ObjectsRated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5- リーガルV~元弁護士・小鳥遊翔子~Rated ★ 3.5
- 健康で文化的な最低限度の生活Rated ★ 4.5
Fake NewsRated ★ 4.0
Maison de PoliceRated ★ 4.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0