Series
Ratings
143
Take Care of Us, CaptainRated ★ 0.5
The FlashRated ★ 3.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.5
Bring It On, GhostRated ★ 1.5
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 1.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.5
Mr. OsomatsuRated ★ 4.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 2.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 1.5
High KickRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0