Titles you rated
GlassRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.5
DownsizingRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Dark PhoenixRated ★ 2.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 2.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.0