Series
Ratings
190
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Empress MyeongseongRated ★ 4.0- OedeungRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 4.5- Men of the Bath HouseRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5- RosemaryRated ★ 4.0
- Three MenRated ★ 5.0
- Sweet BearRated ★ 4.0
Beijing My LoveRated ★ 4.0
How to Meet a Perfect NeighborRated ★ 4.0- Inspector Park Moon SooRated ★ 3.5
- Yes, SirRated ★ 3.0
War of the RosesRated ★ 4.0
The 101st ProposalRated ★ 3.5