Movies
Ratings
397
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 3.5
Love ForecastRated ★ 2.5
Porco RossoRated ★ 2.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 2.5
Tabloid TruthRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Big MatchRated ★ 3.5
The Purge: AnarchyRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
Fashion KingRated ★ 1.5
Gone GirlRated ★ 3.5
We Are BrothersRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.5
My Love, My BrideRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
AnnabelleRated ★ 2.5
Music and LyricsRated ★ 3.5