Titles you rated
Blood and TiesRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 5.0