Titles you rated
The 100th Love with YouRated ★ 4.5
My Love, My BrideRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 4.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
The VowRated ★ 5.0
DetachmentRated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0