Series
Ratings
12
BORDERRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
Overprotected KahokoRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Residential ComplexRated ★ 4.5- おっさんずラブ SPRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0