Titles you rated
My Brilliant LifeRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 4.5
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 3.5
L: Change the WorldRated ★ 3.0
Approved for AdoptionRated ★ 3.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 2.5
A MuseRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 2.5
ThirstRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 3.0
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 1.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5