Movies
Ratings
95
I Am Number FourRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 5.0
Grave of the FirefliesRated ★ 5.0
A LoveRated ★ 5.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 3.0
FluRated ★ 2.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0