Movies
Ratings
881
Honest CandidateRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
The World of UsRated ★ 3.5
Neko Atsume HouseRated ★ 0.5
The BabadookRated ★ 2.0
MidsommarRated ★ 0.5
Little WomenRated ★ 4.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 2.5
We Have Always Lived in the CastleRated ★ 2.5
TullyRated ★ 4.5
The Princess DiariesRated ★ 1.0
Frozen IIRated ★ 3.5- Legend of Great MingRated ★ 1.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 3.5
Terminator: Dark FateRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 4.0