Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Ugly StepsisterRated ★ 3.5
The Secret GardenRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 3.0
When the Wind BlowsRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
The Tooth and the NailRated ★ 1.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 1.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 1.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 1.5
To LiveRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
WishRated ★ 1.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 1.5