Titles you rated
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Ninja AssassinRated ★ 3.0- Highway StarRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 2.0
Home AloneRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 2.0
King and the ClownRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0