Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
A Normal FamilyRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The FabelmansRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 2.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.0
The Bourne SupremacyRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5