Titles you rated
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
TronRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 2.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 2.0
The TowerRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.0
The Prince of EgyptRated ★ 3.0
Shrek Forever AfterRated ★ 2.0
TarzanRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 2.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 2.0
SpellboundRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 4.0