Titles you rated
Lone SurvivorRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
The GodfatherRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.5
ChronicleRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Drunken MasterRated ★ 5.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0