Movies
Ratings
93
Be with YouRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
5 Flights UpRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
One Million Yen GirlRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.0