Movies
Ratings
34
The Motorcycle DiariesRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
UpRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
Grown UpsRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0