Titles you rated
- Dragon ZakuraRated ★ 2.5
Older SisterRated ★ 3.0
Last FriendsRated ★ 5.0
Operation LoveRated ★ 3.0
Legal HighRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 3.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.0
MotherRated ★ 5.0- The L WordRated ★ 5.0
- The L WordRated ★ 5.0
The L WordRated ★ 5.0
The L WordRated ★ 5.0
The L WordRated ★ 5.0
The L WordRated ★ 5.0
Spring DayRated ★ 4.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 5.0
Into the White NightRated ★ 5.0
FantasticRated ★ 3.5
Ties of Shooting StarsRated ★ 3.0