Titles you rated
Bloody ReunionRated ★ 2.0
King and the ClownRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 2.0
The RockRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
Paradise MurderedRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
SawRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0