Titles you rated
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The OutfitRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.0
Erin BrockovichRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 1.0
SleepRated ★ 2.0
ONE PIECE FILM REDRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 1.5
OppenheimerRated ★ 4.5
MirageRated ★ 4.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5