Series
Ratings
140
Can We Get Married?Rated ★ 3.0
May QueenRated ★ 3.0
TripleRated ★ 3.0
Waiting for LoveRated ★ 4.0
MonstarRated ★ 3.0
Myung Wol the SpyRated ★ 3.0
Witch's RomanceRated ★ 4.0
The King of DramasRated ★ 3.0
Angel EyesRated ★ 3.0
Paradise RanchRated ★ 3.0
Wonderful DaysRated ★ 3.5
Gap DongRated ★ 3.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
Miss KoreaRated ★ 3.0
Tamra IslandRated ★ 2.5
Let's EatRated ★ 4.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.0
Fashion KingRated ★ 3.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.0