Titles you rated
The Best OfferRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.5
Gangs of New YorkRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Close Encounters of the Third KindRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.5
Last SummerRated ★ 2.5
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.5
Panic RoomRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
FootlooseRated ★ 4.0
Paris is BurningRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 2.0
Boys Don't CryRated ★ 4.0
Disclosure: Trans Lives on ScreenRated ★ 4.5
LockeRated ★ 3.0
The Life ListRated ★ 2.5
StrawRated ★ 2.5
NonnasRated ★ 2.5