Titles you rated
Through the DarknessRated ★ 3.5
The Diplomat Season 3Rated ★ 3.0
AemaRated ★ 3.0
The ResidenceRated ★ 4.0
Dying for SexRated ★ 4.0
The Bear Season 4Rated ★ 4.0
SirensRated ★ 2.5
ChernobylRated ★ 4.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Slow Horses Season 4Rated ★ 3.0
Severance Season 2Rated ★ 4.0
Slow Horses Season 3Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Slow Horses Season 2Rated ★ 4.0
DisclaimerRated ★ 4.0
Slow Horses Season 1Rated ★ 3.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 2.0
Gilmore GirlsRated ★ 3.5