Movies
Ratings
29
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The FighterRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0