Titles you rated
World War ZRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
King KongRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 3.0