Movies
Ratings
54
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 3.0
Tough as IronRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Midnight FMRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0