Movies
Ratings
20
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 1.0
May 18Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 2.0