Movies
Ratings
334
WonderRated ★ 5.0
InsidiousRated ★ 2.5
DefaultRated ★ 3.5
Planet of the ApesRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 3.0
JunoRated ★ 2.5
Batman BeginsRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.5
VenomRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 3.5