Series
Ratings
13
Game of ThronesRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Shaun the SheepRated ★ 3.5- Sherlock UncoveredRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0