Movies
Ratings
64
Freaky FridayRated ★ 5.0
Tabloid TruthRated ★ 4.0
AquamarineRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
17 AgainRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
The FivesRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 5.0
Shallow HalRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 5.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0