Titles you rated
Man on FireRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 5.0
The BeachRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 5.0
Bullet in the HeadRated ★ 5.0
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of KazakhstanRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
The KillerRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0