Titles you rated
The Divine MoveRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
HitchRated ★ 3.0
Love FictionRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0