Titles you rated
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
TangledRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 2.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5