Series
Ratings
380
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Dan Da DanRated ★ 4.0
Glass HeartRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 3.0
The Law According to Lidia Poët Season 1Rated ★ 3.0
UntamedRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.0
The StudioRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Dept. QRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.5
Mythic Quest Season 4Rated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 4.0
The EternautRated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.5
Zero DayRated ★ 4.0
Family by ChoiceRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 4.0