Titles you rated
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The UnforgivenRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 5.0
The Accidental DetectiveRated ★ 5.0
The Show Must Go OnRated ★ 3.5
A Frozen FlowerRated ★ 1.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
11 A.M.Rated ★ 3.5
House of the DisappearedRated ★ 1.5