Movies
Ratings
71
Ice AgeRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 2.0
May 18Rated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Best ChefRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0